Hakkımızda

KONU GAYRİMENKUL İSE DOĞRU YERDESİNİZ.Başta Erenköy olmak üzere, Moda, Bahariye, Kadıköy, Ataşehir ve Ümraniye genelinde ekibimizle tüm konut ve ticari gayrimenkullerinizin satış ve kiralanması için hizmetinizdeyiz.
 

   
 Evlenme ,doğum, terfi, okul, iş… Hayatımızdaki  büyük değişimler sahip olduğumuz gayrimenkulleri satma, yenilerini alma ya da kiraya verme veya daha büyük mülklere kiracı olmamıza sebep olur.  Bu hamleler hiç kolay olmaz. Çünkü  alıştığımız düzen değişecektir.  Yeni insanlar,  yeni yerler.  Heyecan verici bir değişim ama belki biraz da endişe verici.  
 
 Bir sürü soruyla beraber gelir bu değişim ihtiyacı. Nasıl yapsam? Nereden başlasam? Satsam mı kiralasam mı?  Hadi karar  verdim. Mülkümü kim satacak? En doğru fiyatı nasıl bulacağım? Alıcılarla nasıl konuşacağım? Satış sırasında ne yapacağım? 
 
 Aynı durum işimiz için de geçerlidir. Şirketimiz yerine sığmıyor ya da küçülmek gerekiyordur. Yine sorular, yer arayışları, zamanla yapılan yarışlar.  Bazen de sahip olduğumuz konut ya da ticari gayrimenkuller için doğru kiracılar ararız.  Yine sorular etrafımızı sarar .Kiracıyı kim bulacak? Resmi evrakları kim düzenleyecek?  Kiminle ?Nereden, nereye, ne zaman, nasıl, ne kadar fiyatla?  Eşe dosta sorarız. İnternetten bilgi almaya çalışırız. Tanıdık birilerini araştırırız. Bir de tez elden bir sahibinden satılık ya da kiralık tabelası yaptırırız.
 
 Derin bir nefes alın. Tüm sorularınızın cevapları bir telefon uzağınızda. Tanıştıktan ve hizmet kalitemizi öğrendikten sonra bizimle çalışmak için dayanılmaz bir istek duyacağınızı garanti ederiz. :) Her şey bir yana hayatınızda büyük bir değişiklik olmak üzereyken, sizi anlayacak, isteklerinize tercüman olacak, en iyi sonuca olabildiğince hızlı gidecek bir danışmana ihtiyacınız olacak.
 
 Gerçek bir danışman hayatınızı etkileyen durumlar ve gelişmeler sırasında  soğukkanlı  bir dış ses olarak size yol göstermelidir. Çözüm kaynağı olmalıdır.  Siz mülkünüzü satıyorsunuz ya da kiraya veriyorsunuz.
 
 Dile kolay  tam 25 yıldan bu yana gayrimenkul sektöründe  yer alıyoruz.  İşimizi çok seviyoruz. Kurumsal ve etik çalışmanın, önemine inanıyoruz.  Rüyalarımızda bile satışı görüyoruz. İşimizi aşkla  yapıyoruz. 
 Sorularınızın cevabını iyi biliyoruz.  
 
 Tüm sorularınız için bizi arayın. 02163502010pbx 
 Ya da mail yollayın info@century21focus.com